487 föremål
Max Mikael Book, "Timex".
2d 20 tim
Max Mikael Book, "Timex".
2 750 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Gucci, väska, "Soho".
6d 19 tim
Gucci, väska, "Soho".
350 EUR
Utropspris
700 EUR
Gucci, väska.
2d 20 tim
Gucci, väska.
200 EUR
Utropspris
600 EUR
Taklampa, 1900-talets mitt.
19 tim 27m
Taklampa, 1900-talets mitt.
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Kuutti Lavonen, "Aeda".
6d 19 tim
Kuutti Lavonen, "Aeda".
570 EUR
Utropspris
600 EUR
Skrivskåp, 1800-tal.
4d 17 tim
Skrivskåp, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
2d 18 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Teemu Korpela, Modellstudie.
1d 21 tim
Teemu Korpela, Modellstudie.
35 EUR
Utropspris
500 EUR
Ana María Lorenzen, "Siempre Che".
6d 16 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gallerimatta, Kelim, 300 x 84 cm.
1d 20 tim
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
1d 22 tim
Soffbord, ett par, Minotti.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord sent 1900-tal.
2d 22 tim
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Ulf Greder, "Le Gentleman.".
6d 20 tim
Ulf Greder, "Le Gentleman.".
2 222 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Eric Hallström, "Sovande gosse".
4d 15 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
2d 19 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
2d 19 tim
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Ina Colliander, Flicka med flätor.
4d 17 tim
300 EUR
Utropspris
400 EUR
Gucci, väska.
4d 15 tim
Gucci, väska.
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
4d 17 tim
Matbord, 1950/60-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK