Kan inte nå servern
 
464 föremål
Ragnar Ekelund, Gatuvy.
6d 13 tim
Ragnar Ekelund, Gatuvy.
Aktuellt bud
220 EUR
Utropspris
600 EUR
Gucci, väska.
7d 14 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
320 EUR
Utropspris
600 EUR
Bertil Vallien, fat, glas, Kosta Boda.
7d 15 tim
Bertil Vallien, fat, glas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
3d 12 tim
Soffa, R.O.O.M.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Oskar Saxelin, Vy från Kuortane.
2d 9 tim
Oskar Saxelin, Vy från Kuortane.
Aktuellt bud
110 EUR
Utropspris
500 EUR
Obelisker, ett par, 1900-tal.
4d 11 tim
Obelisker, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Meshed, old, ca 280 x 185 cm.
13 tim 19m
Matta, Meshed, old, ca 280 x 185 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
1d 15 tim
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Céline, resegarderob.
4d 10 tim
Céline, resegarderob.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
4d 13 tim
Sideboard, 1960-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Georges Braque, "Ciel Gris II".
5d 14 tim
Georges Braque, "Ciel Gris II".
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
400 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.