Kan inte nå servern
 
440 föremål
Berndt Wennström, "Hållplats III".
5d 6 tim
Berndt Wennström, "Hållplats III".
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
2d 10 tim
Bottega Veneta, plånbok.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
2d 11 tim
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Olof Arén, "Blomsteräng".
2d 9 tim
Olof Arén, "Blomsteräng".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 2000-tal.
2d 11 tim
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
2d 8 tim
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
3d 4 tim
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gallerimatta, Sarab, 330 x 85 cm.
11 tim 41m
Gallerimatta, Sarab, 330 x 85 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljusstakar, ett par ,1900-talets första hälft.
3d 7 tim
Ljusstakar, ett par ,1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
1 069 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tapio Soukka, Komposition.
2d 10 tim
Tapio Soukka, Komposition.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Reima Nurmikko, Örn och korpar.
2d 10 tim
Reima Nurmikko, Örn och korpar.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Ahti Lavonen, Svan.
5d 8 tim
Ahti Lavonen, Svan.
Aktuellt bud
125 EUR
Utropspris
250 EUR
Ejnar Kohlmann, Månsken.
3d 8 tim
Ejnar Kohlmann, Månsken.
Aktuellt bud
140 EUR
Utropspris
250 EUR
Johannes Gebhard, Vårvinter.
5d 8 tim
Johannes Gebhard, Vårvinter.
Aktuellt bud
75 EUR
Utropspris
250 EUR
Armas Raunio, Gammal kvarn.
6d 10 tim
Armas Raunio, Gammal kvarn.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Ahti Lavonen, Stilleben.
4d 5 tim
Ahti Lavonen, Stilleben.
Aktuellt bud
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Pall, omkring 1900.
8 tim 39m
Pall, omkring 1900.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall, 1900-tal.
8 tim 35m
Pall, 1900-tal.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
9 tim 23m
Paraplyställ, omkring år 1900.
Aktuellt bud
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
2d 8 tim
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Alvar Aalto, bord, modell 90 A, Artek.
3d 4 tim
Alvar Aalto, bord, modell 90 A, Artek.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jonas Brolin, karta, Stockholms Stad, 1771.
6d 11 tim
Jonas Brolin, karta, Stockholms Stad, 1771.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
1d 11 tim
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, skärp, storlek 90.
6d 9 tim
Gucci, skärp, storlek 90.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Frans Wilhelm Odelmark, "Klosterkällare".
7 tim 33m
Frans Wilhelm Odelmark, "Klosterkällare".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.