Kan inte nå servern
 
25 föremål
Gucci, väska, "Soho".
7d 1 tim
Gucci, väska, "Soho".
Aktuellt bud
220 EUR
Utropspris
700 EUR
Skåp, barockstil, 1800-tal.
6d
Skåp, barockstil, 1800-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skrivbord med pall, Kina, 1900-tal.
1 tim 30m
Skrivbord med pall, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
32m 18s
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gonggong, art déco, WMF Ikora.
1d
Gonggong, art déco, WMF Ikora.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.