Kan inte nå servern
 
24 föremål
Albert Johansson, Utan titel.
2d 11 tim
Albert Johansson, Utan titel.
Aktuellt bud
15 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Sven X:et Erixson, Vid vävstolen.
3d 13 tim
Sven X:et Erixson, Vid vävstolen.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Zerihun Yetmgeta, "Yellow rhythm".
1d 13 tim
Zerihun Yetmgeta, "Yellow rhythm".
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Wladyslaw Chmielinski, Slädfärd.
3d 12 tim
Wladyslaw Chmielinski, Slädfärd.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Max Salmi, Abstrakt motiv.
5d 13 tim
Max Salmi, Abstrakt motiv.
Aktuellt bud
370 EUR
Utropspris
600 EUR
Jakob Kulle, På gården.
3d 11 tim
Jakob Kulle, På gården.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Okänd konstnär, 1700-tal, Vid havet.
1d 11 tim
Okänd konstnär, 1700-tal, Vid havet.
Aktuellt bud
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Nikolai Lehto, Sjöman.
8 tim 38m
Nikolai Lehto, Sjöman.
Aktuellt bud
110 EUR
Utropspris
250 EUR
Mårten Andersson, "Bruddansen".
1d 10 tim
Mårten Andersson, "Bruddansen".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Nils Asp, Utan titel.
6d 13 tim
Nils Asp, Utan titel.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ikon Grekland omkring 1900.
13 tim 32m
Ikon Grekland omkring 1900.
Aktuellt bud
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.