Kan inte nå servern
 
114 föremål
Byrå, "Abisko", Mavis, samtida.
2d 15 tim
Byrå, "Abisko", Mavis, samtida.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
4d 20 tim
Byrå, 1800-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
1d 16 tim
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skåp, senbarock, 1700-tal.
6d 20 tim
Skåp, senbarock, 1700-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Jak Katarikawe, Djur i landskap.
5d 19 tim
Jak Katarikawe, Djur i landskap.
Aktuellt bud
1 111 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.