116 föremål
Skrivskåp, 1800-talets första hälft.
4d
1 700 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sekretär, 17/1800-tal,
4d 23 tim
Sekretär, 17/1800-tal,
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, "Abisko", Mavis, samtida.
2d 18 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
4d 23 tim
Byrå, 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
1d 19 tim
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skåp, senbarock, 1700-tal.
6d 23 tim
Skåp, senbarock, 1700-tal.
4 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Jak Katarikawe, Djur i landskap.
5d 22 tim
1 111 SEK
Utropspris
12 000 SEK