Kan inte nå servern
 
227 föremål
Golvkandelaber, 1800-tal.
5d 7 tim
Golvkandelaber, 1800-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matta, Agra, ca 362 x 264 cm.
2d 8 tim
Matta, Agra, ca 362 x 264 cm.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Linn Fernström, "Prata bubbla".
3d 5 tim
Linn Fernström, "Prata bubbla".
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Chanel, väska, 2004-2005.
1d 6 tim
Chanel, väska, 2004-2005.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Takashi Naraha, Utan titel.
3d 2 tim
Takashi Naraha, Utan titel.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Hermès, väska, "Evelyne TGM", 2006.
2d 7 tim
Hermès, väska, "Evelyne TGM", 2006.
Aktuellt bud
17 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.