Kan inte nå servern
 
369 föremål
Barock, Skåp, barock, 1700-tal.
1d 3 tim
Barock, Skåp, barock, 1700-tal.
Aktuellt bud
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Damien Hirst, "Forever" (small).
5 tim 9m
Damien Hirst, "Forever" (small).
Aktuellt bud
799 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Alvar Cawén, Flicka vid stranden.
7d 7 tim
Alvar Cawén, Flicka vid stranden.
Aktuellt bud
700 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Rune Hagberg, "Objekt".
6 tim 23m
Rune Hagberg, "Objekt".
Aktuellt bud
8 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
3d 4 tim
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
Aktuellt bud
6 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Takashi Naraha, Utan titel.
4d 6 tim
Takashi Naraha, Utan titel.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Erland Cullberg, "Robin Hood".
5d 7 tim
Erland Cullberg, "Robin Hood".
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Ragnar Person, "Hemfärden".
1d 3 tim
Ragnar Person, "Hemfärden".
Aktuellt bud
13 001 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Chopard, Geneve, armbandsur, 15,5 mm.
1d 1 tim
Chopard, Geneve, armbandsur, 15,5 mm.
Aktuellt bud
20 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Matta, Saruk, antik, 682 x 405 cm.
5 tim 19m
Matta, Saruk, antik, 682 x 405 cm.
Aktuellt bud
17 500 SEK
Utropspris
80 000 SEK
Mr Brainwash (Thierry Guetta), Baloon Girl.
2d 3 tim
Mr Brainwash (Thierry Guetta), Baloon Girl.
Aktuellt bud
30 123 SEK
Utropspris
80 000 SEK
Ring 18K vitguld med en gammalslipad diamant.
5d 6 tim
Ring 18K vitguld med en gammalslipad diamant.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
170 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.