Kan inte nå servern
 
50 föremål
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
5d 22 tim
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
2d 23 tim
Byrå, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
2d 21 tim
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.