Kan inte nå servern
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
152 föremål
Golvvas, Kina, omkring 1900.
5d 6 tim
Golvvas, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fat Kina Qianlong (1736-95) porslin.
3d 8 tim
Fat Kina Qianlong (1736-95) porslin.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vas, porslin, Kina, 1900-tal.
2d 3 tim
Vas, porslin, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
3 tim 20m
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skål, porslin, Mingdynastin (1368-1644).
4d 7 tim
Skål, porslin, Mingdynastin (1368-1644).
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
1d 7 tim
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.