Kan inte nå servern
 
248 föremål
Ring, 18K guld, diamanter och safirer.
4d
Ring, 18K guld, diamanter och safirer.
Aktuellt bud
330 EUR
Utropspris
600 EUR
Ring 18K vitguld med briljantslipad diamant.
7d
Ring 18K vitguld med briljantslipad diamant.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
4d 1 tim
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sigfrid Södergren, "Afrikansk marknad".
1d 22 tim
Sigfrid Södergren, "Afrikansk marknad".
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, "Claire", Bröderna Andersson, 2000-tal.
1d
Soffa, "Claire", Bröderna Andersson, 2000-tal.
Aktuellt bud
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ring 18K guld med månsten.
43m 28s
Ring 18K guld med månsten.
Aktuellt bud
5 010 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ring, 18K guld och diamanter.
4d 23 tim
Ring, 18K guld och diamanter.
Aktuellt bud
500 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Ring, 18K guld och emalj, i form av vädur.
4d
Ring, 18K guld och emalj, i form av vädur.
Aktuellt bud
6 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Sven X:et Erixson, Fiskmånglerska.
5d 2 tim
Sven X:et Erixson, Fiskmånglerska.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Bestick, 34 st, silver, mestadels Estland.
5d
Bestick, 34 st, silver, mestadels Estland.
Aktuellt bud
11 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.