Kan inte nå servern
 
242 föremål
Herman Österlund, "Vårdag vid bäcken".
19 tim 28m
Herman Österlund, "Vårdag vid bäcken".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Serveringsvagn 1900-talets senare del.
19 tim 34m
Serveringsvagn 1900-talets senare del.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, "Plastic Kelly" väska 1997.
19 tim 52m
Hermès, "Plastic Kelly" väska 1997.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Golvvas, Kina, omkring 1900.
21 tim 54m
Golvvas, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.