925 föremål
Omega, armbandsur, 25 mm.
1d 1 tim
Omega, armbandsur, 25 mm.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Zenith, armbandsur, 35 mm.
23m 32s
Zenith, armbandsur, 35 mm.
300 EUR
Utropspris
300 EUR
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
45m 32s
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Magnus Wijkström, "Öar i strömmen".
51m 32s
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
1 tim 1m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK