Kan inte nå servern
 
23 föremål
Johan Johansson, utan titel.
7d
Johan Johansson, utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Raimund von Wichera, Skördetid.
4d 23 tim
Raimund von Wichera, Skördetid.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Max Salmi, Abstrakt motiv.
5d 1 tim
Max Salmi, Abstrakt motiv.
Aktuellt bud
370 EUR
Utropspris
600 EUR
Jakob Kulle, På gården.
2d 23 tim
Jakob Kulle, På gården.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Wladyslaw Chmielinski, Slädfärd.
3d 1 tim
Wladyslaw Chmielinski, Slädfärd.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Sven X:et Erixson, Vid vävstolen.
3d 2 tim
Sven X:et Erixson, Vid vävstolen.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Mårten Andersson, "Bruddansen".
22 tim 36m
Mårten Andersson, "Bruddansen".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Okänd konstnär, 1700-tal, Vid havet.
23 tim 54m
Okänd konstnär, 1700-tal, Vid havet.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Zerihun Yetmgeta, "Yellow rhythm".
1d 2 tim
Zerihun Yetmgeta, "Yellow rhythm".
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Peter Eskilson, Klippor.
1d 2 tim
Peter Eskilson, Klippor.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Albert Johansson, Utan titel.
1d 23 tim
Albert Johansson, Utan titel.
Aktuellt bud
15 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Ikon Grekland omkring 1900.
2 tim 6m
Ikon Grekland omkring 1900.
Aktuellt bud
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Nils Asp, Utan titel.
6d 2 tim
Nils Asp, Utan titel.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.