294 föremål
Taklampa, Italien, 1960-tal.
1d 1 tim
Taklampa, Italien, 1960-tal.
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Lars Hellsten, vas.
5d 20 tim
Lars Hellsten, vas.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
5d 21 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
5d 1 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bertil Vallien, unik skulptur, Kosta Boda.
1d
10 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jonas Rooth, ljuskrona, Kivik, 1997.
1d 22 tim
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
2d 1 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Vitrinskåp, samtida.
3d 1 tim
Vitrinskåp, samtida.
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Takkrona, 1900-talets början.
1d
Takkrona, 1900-talets början.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Annika Masolle, Utan titel.
1d 1 tim
Annika Masolle, Utan titel.
3 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
5d 2 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
1d
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Omega, armbandsur, 35 mm.
1d 21 tim
Omega, armbandsur, 35 mm.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1940-tal.
1d
Taklampa, 1940-tal.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
5d
2 390 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Gunnar Hansson, figuriner 3 st Fåglar.
6d
1 250 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Roamer, armbandsur, 17 mm.
1d 3 tim
Roamer, armbandsur, 17 mm.
1 050 EUR
Utropspris
1 200 EUR