165 föremål
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
5d 19 tim
10 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Annika Masolle, Utan titel.
3d 18 tim
Annika Masolle, Utan titel.
350 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
1d 17 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
6d 20 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Spegel, 1930-40-tal.
17 tim 13m
Spegel, 1930-40-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
6d 17 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
4d 15 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK