239 föremål
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
3d 6 tim
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
3d 7 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Olle Brozén, skulptur, Högbo, 2018.
4d 8 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1900-talets slut/2000-talets början.
1d 10 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
6d 9 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
3d 9 tim
15 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Annika Masolle, Utan titel.
1d 8 tim
Annika Masolle, Utan titel.
500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
4d 10 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ljuskrona, gustaviansk stil, 1900-tal.
3d 6 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Omega, armbandsur, 25 mm.
5d 9 tim
Omega, armbandsur, 25 mm.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Zenith, armbandsur, 35 mm.
6d 9 tim
Zenith, armbandsur, 35 mm.
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
5d 9 tim
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
220 EUR
Utropspris
400 EUR
Omega, armbandsur, 25 mm.
7d 9 tim
Omega, armbandsur, 25 mm.
120 EUR
Utropspris
250 EUR
Fat Kina Qianlong (1736-95) porslin.
5d 11 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Max Mikael Book, "Timex".
5d 7 tim
Max Mikael Book, "Timex".
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Timo Solin, Sittande modell.
1d 9 tim
Timo Solin, Sittande modell.
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK