175 föremål
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
4d 22 tim
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Annika Masolle, Utan titel.
2d 20 tim
Annika Masolle, Utan titel.
500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
5d 23 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
20 tim 15m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, armbandsur, 25 mm.
6d 22 tim
Omega, armbandsur, 25 mm.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
6d 22 tim
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
200 EUR
Utropspris
400 EUR
Fat Kina Qianlong (1736-95) porslin.
6d 23 tim
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
5d 19 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
3d 18 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK