216 föremål
Soffbord, samtida.
3d 21 tim
Soffbord, samtida.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
3d 2 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, samtida.
1d 2 tim
Vitrinskåp, samtida.
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ilja Karilampi, "Xercise Sealife ".
3d 5 tim
3 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3d 3 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
3d 1 tim
3 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Omega, Genève, armbandsur, 35.5 mm.
5d 2 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
5d 22 tim
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Max Mikael Book, "Timex".
2d 3 tim
Max Mikael Book, "Timex".
2 750 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Lars Brander, Utan titel.
3d 21 tim
Lars Brander, Utan titel.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
1d 1 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK