71 föremål
Vitrinskåp, 1900-tal.
3d
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Leonard Wiedh, Landskap.
20 tim 9m
Leonard Wiedh, Landskap.
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Staffan Nihlén, Höstlandskap.
3d
Staffan Nihlén, Höstlandskap.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kaapo Wirtanen, Landskap.
1d 22 tim
Kaapo Wirtanen, Landskap.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Jak Katarikawe, Djur i landskap.
2d 21 tim
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Olof Hermelin, Fjällandskap.
1d 21 tim
Olof Hermelin, Fjällandskap.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Aares Salli, Vinterlandskap.
1d 22 tim
Aares Salli, Vinterlandskap.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
"Maisema-aihe" (Landskapmotiv).
18 tim 32m
130 EUR
Utropspris
250 EUR
Unto Koistinen, Kvinnosällskap.
3d 23 tim
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Rune Hagberg, "Objekt".
2d 22 tim
Rune Hagberg, "Objekt".
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Skänk, omkring år 1900.
2d
Skänk, omkring år 1900.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
3d 21 tim
Sideboard, 1960-tal.
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
3d 22 tim
Sideboard, 1960-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Leica, M3 no. 1001185, 1960.
4d 19 tim
Leica, M3 no. 1001185, 1960.
7 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
2d 22 tim
Sideboard, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skrivbyrå omkring 1900 Empire-stil.
3d
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1900-talets mitt.
3d 21 tim
Byrå, 1900-talets mitt.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1800-tal.
4d 19 tim
Byrå, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
3d 20 tim
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, Rokoko, 1700-talets mitt.
3d
4 900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
1d 23 tim
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
6d 17 tim
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
4 900 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
5d 21 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK