Kan inte nå servern
 
1287 föremål
Soffa, Frigerio, Italien.
1d 12 tim
Soffa, Frigerio, Italien.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
1d 12 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Harald Wiberg, Rådjur i vinterlandskap.
1d 12 tim
Harald Wiberg, Rådjur i vinterlandskap.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Esse Poggats, käpp.
1d 12 tim
Esse Poggats, käpp.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Max Mikael Book, "Timex".
1d 12 tim
Max Mikael Book, "Timex".
Aktuellt bud
2 750 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Hermès, scarf, "Eperon d'Or".
1d 13 tim
Hermès, scarf, "Eperon d'Or".
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
1d 13 tim
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Petter Zennström, Fåglar.
1d 13 tim
Petter Zennström, Fåglar.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gucci, väska.
1d 13 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
600 EUR
Bottega Veneta, plånbok.
1d 13 tim
Bottega Veneta, plånbok.
Aktuellt bud
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eva Cederström, Pojke i profil.
1d 13 tim
Eva Cederström, Pojke i profil.
Aktuellt bud
80 EUR
Utropspris
250 EUR
Matta, Mehravan, ca 340 x 253 cm.
1d 13 tim
Matta, Mehravan, ca 340 x 253 cm.
Aktuellt bud
470 EUR
Utropspris
800 EUR
Oskar Bergman, "Vid Grasse".
1d 14 tim
Oskar Bergman, "Vid Grasse".
Aktuellt bud
17 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Fartygsporträtt.
1d 14 tim
Fartygsporträtt.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ola Billgren, stilleben.
1d 14 tim
Ola Billgren, stilleben.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
1d 14 tim
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord sent 1900-tal.
1d 14 tim
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Eva Löfdahl, utan titel.
1d 14 tim
Eva Löfdahl, utan titel.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HW Sörensen Fullriggare till havs.
1d 14 tim
HW Sörensen Fullriggare till havs.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Heris semiantik/antik ca 384x300 cm.
1d 15 tim
Matta Heris semiantik/antik ca 384x300 cm.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
1d 15 tim
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gerhard Nordström, pojke med frukter.
1d 15 tim
Gerhard Nordström, pojke med frukter.
Aktuellt bud
3 201 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Båtmodell, 2000-tal.
1d 15 tim
Båtmodell, 2000-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
1d 15 tim
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
Aktuellt bud
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Okänd konstnär, Läsande man.
1d 15 tim
Okänd konstnär, Läsande man.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
1d 15 tim
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Olof Ahlberg, Mor och barn.
2d 10 tim
Olof Ahlberg, Mor och barn.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Lars Lerin, "Stockholms Slott".
2d 10 tim
Lars Lerin, "Stockholms Slott".
Aktuellt bud
15 000 SEK
Utropspris
22 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.