Kan inte nå servern
 
114 föremål
Fat, ett par, silver, Åbo 1938.
23 tim 4m
Fat, ett par, silver, Åbo 1938.
Aktuellt bud
1 240 EUR
Utropspris
700 EUR
Bestick, 10 st, silver, Danmark 1912-13.
20 tim 34m
Bestick, 10 st, silver, Danmark 1912-13.
Aktuellt bud
6 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jardiniere, nysilver, 1900-tal.
3d 17 tim
Jardiniere, nysilver, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Christian Dior, brosch, 1960.
19 tim 46m
Christian Dior, brosch, 1960.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.