Prints
303307

LITOGRAFISKA BLAD, 3 st, L G Lundberg, Richard Årlin samt Per Svensson.

L G Lundberg (1938-) "Fence", litografi, sign och dat 1977. Bildstrlk 50 x 38. Per Svensson (1935-) komposition, etsning, sign och dat -77. Bildstrlk 45 x 30. Richard Årlin (1945-) "Melencolia 2", etsning, sign och dat -71. Bildstrlk 39 x 32. Oramade.

Obetydligt slitage.

Auction closed
1 000 SEK
The auction is closed.