DEATH STAR PLAYSET, A New Hope, Star Wars, Palitoy 1977.

Isärtagbart playset i papp. Medföljande Palitoykartong samt bruksanvisning.

Slitage. Veck. Vissa delar med lagning/tejpning. Kartong saknar 1 1/2 flärp. Veck och slitage.

More information

Företaget Palitoy tillverkade och distribuerade Star Wars leksakerna i Storbritannien samt delar av den europeiska marknaden.

Auction closed
3 000 SEK
The auction is closed.