38341

Jan Stenvinkel

(Sweden, 1933-1989)
Stenvinkel, jan, olja på duk, sign o dat -47.

STENVINKEL, JAN, olja på duk, sign o dat -47.

Stilleben med flaska och citron. 29 x 33.

Smärre repor.

Droit de suite: Yes
Location:
Related content

Auction closed
1 000 SEK
The auction is closed.