SERVISDELAR, 36st, "Nejlika", IKEA, 1700-talsserien, 1990-tal.
12 mattallrikar á 26cm i diameter, 12 assietter á 22cm i diameter, 12 djupa tallrikar á 21 cm i diameter. I originalkartonger.
Smärre slitage.