BARSKÅP, IKEA, 1960-tal.
Rektangulär. Gångjärnsförsett lock med bakomliggande hylla i glas. Spegelbeklädda väggar. Längd ca 65, djup ca 35,5, höjd ca 60 cm.
Slitage, repor och nagg samt märken/mindre fläckar.