SERIETIDNINGAR, 22 st, Fantomen, 1953 - 1977.

Nr 24 1953, nr 25 1958, 16 1967, nr 7, 10, 16, 21, 26 1968, nr 14, 18, 22 1969, "Djungelmysteriet" 1968, "Det magiska bergets hemlighet" 1969, 1 st onumrerad från 1971, 2 st "Fantomen och det Gyllene Folket/Fantomen och apmannen" 1972, 2 st "Alexanders Diamantbägare/Goola-Goola Häxan" 1973, "Fantomen och jättegorillan" 1974, "Eldgudinnan" 1975, "Kidnappingen" 1976", "Hittebarnet/Den falske fantomen" 1977.

Slitage, skador, veck, revor. Fläckar och något gulnade blad. Lösa blad. Ej fullt genomgångna.

Auction closed
1 500 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed