FÅTÖLJER, ett par, "Premiär 69", Per-Olof Scotte, IKEA.
Stomme av ek. Fast rygg och sits i läder. Märkt med etikett.
Höjd ca 73 cm.
Slitage. Repor och märken. Klädsel med slitage och fläckar.