1883 items
An iron stamp.
No bids
2 500 SEK
FÅTÖLJ, 1900-talets mitt.
No bids
2 500 SEK
GOLVLAMPA 1940/50-tal.
No bids
2 500 SEK
A 19th century table.
No bids
2 500 SEK