Modern Autumn Sale, stockholm 557

62 Esinettä
946. MATTA. Rölakan. 460 x 197 cm. Signerad VLH A-M HOKE-53 (Anna-Maria H. 1953).
Vasarahinta
Ei myyty
Lähtöhinta
20 000 - 30 000 SEK
951. MATTA. Gobelängteknik. 306,5 x 200,5 cm. Signerad NS (NB?).
Vasarahinta
14 000 SEK
Lähtöhinta
10 000 - 12 000 SEK
947. MATTA. Rölakan. 158 x 144,5 cm. Signerad HA.
Vasarahinta
31 000 SEK
Lähtöhinta
10 000 - 12 000 SEK
913. MATTA. Flossa. 467,5 x 307 cm. Sverige/Finland omkring 1930.
Vasarahinta
8 500 SEK
Lähtöhinta
10 000 - 12 000 SEK
936. MATTA. Rölakan. 329 x 227,5 cm. Sverige 1940-50-tal.
Vasarahinta
12 000 SEK
Lähtöhinta
8 000 - 10 000 SEK
952. MATTA. Rölakan. 242 x 162 cm. Signerad US (VS?).
Vasarahinta
6 200 SEK
Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
Vasarahinta
5 000 SEK
Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
950. GALLERIMATTA. Rölakan. 454 x 91 cm. Sverige 1900-tal.
Vasarahinta
5 000 SEK
Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
Vasarahinta
4 000 SEK
Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
903. BRODERI på siden. 154 x 146,5 cm. Komponerat och tillverkat av Anna Casparsson.
Vasarahinta
9 500 SEK
Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
938. MATTA. Rölakan. 218 x 169 cm. Signerad h- Brita Grahn.
Vasarahinta
4 000 SEK
Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
Vasarahinta
3 000 SEK
Lähtöhinta
4 000 - 6 000 SEK
Vasarahinta
Ei myyty
Lähtöhinta
4 000 - 6 000 SEK
958. TEXTIL. "Flick-Flack". Sammet. 128 x 220 cm. Signerad olofsson (Pierre O.).
Vasarahinta
2 800 SEK
Lähtöhinta
3 000 - 4 000 SEK
 Piilota
 Näytä lisää

Modern Art & Design 656

337. A pair of Danish Modern easy chairs, executed by cabinetmaker Peder Pedersen, Denmark 1940's.
Lähtöhinta
50 000 - 75 000 SEK
Tarjoushistoria
Reilu varoitus
115 000

tarjouksesi
110 000

tarjouksesi
105 000

tarjouksesi
100 000

tarjouksesi
95 000

tarjouksesi
90 000

tarjouksesi
85 000

tarjouksesi
Tämänhetkinen tarjous:
115 000 SEK