I samlarens värld – del ett

147 föremål
Bänk omkring 1900.
7d 1 tim
Bänk omkring 1900.
Inga bud
Utropspris
1 800 SEK
Karmstol 1900-tal.
7d 1 tim
Karmstol 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
1 500 SEK
Piedestal Kina 1900-tal.
7d 1 tim
Piedestal Kina 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Urna empire-stil omkring 1900 porslin.
7d 2 tim
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Gräddsnipor 3 st silver 1900-tal.
6d 21 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
H Müller skål silver Stockholm  1929.
6d 21 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel med konsolbord omkring 1900.
7d 1 tim
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Urna Empire-stil omkring 1900 porslin.
7d 2 tim
300 SEK
Utropspris
1 800 SEK
Skål silver 1900-tal.
6d 23 tim
Skål silver 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
1 800 SEK
Bordspendyl sent 1800-tal.
7d 2 tim
Bordspendyl sent 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Okänd konstnär 1800/1900-tal, Jungfru Maria.
7d 2 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa Flygsfors 1900-talets mitt glas.
6d 22 tim
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Vägglampa 1900-talets mitt.
7d
Vägglampa 1900-talets mitt.
609 SEK
Utropspris
1 500 SEK