Viva l’Italia!

15 föremål
FONTANA ARTE. Taklampa, "Uovo". Troligen 1990-tal.
Klubbat pris
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SOFFA, Italien, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
19 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MARIO BELLINI, soffa "Camaleonda", B&B Italia.
Klubbat pris
39 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK