Den nya romantiken

821 föremål
BORD, 1800-talets mitt.
BORD, 1800-talets mitt.

Utropspris
4 000 SEK
MATTA, Keshan, 337 x 239 cm.
MATTA, Keshan, 337 x 239 cm.

Utropspris
12 000 SEK
SLAGBORD, 1800-tal.
SLAGBORD, 1800-tal.

Utropspris
4 500 SEK
MATTA Nain old  292 x 195 cm.
MATTA Nain old 292 x 195 cm.

Utropspris
4 000 SEK