Internationell grafik

26 föremål
PABLO PICASSO, akvatint och torrnål, signerad och numrerad 30/50.
Klubbat pris
25 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
JOAN MIRÓ, färglitografi, signerad och numrerad 2/50.
Klubbat pris
33 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
MARC CHAGALL, etsning, signerad och numrerad 35/50.
Klubbat pris
20 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
MAX ERNST, färgetsning med collage, signerad med blyerts 72/100.
Klubbat pris
6 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
JOAN MIRÓ, färglitografi, signerad och numrerad 34/100.
Klubbat pris
23 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Klubbat pris
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
MARC CHAGALL, etsning, signerad o numrerad 25/35.
Klubbat pris
18 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
JOAN MIRÓ, färglitografi, 1969, signerad med blyerts och numrerad 58/75.
Klubbat pris
30 100 SEK
Utropspris
25 000 SEK
PABLO PICASSO, etsning, signerad. Ur: Vollard sviten, upplaga 250.
Klubbat pris
44 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK