Madeleine Pyk – en samling F769

Inred sommarhuset

Få ditt sommarhus att kännas som hemma

20 föremål
MATTA, rölakan, 1900-talets mitt ca 260 x 167 cm.
Klubbat pris
9 050 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATTA, rölakan, signerad AP, ca 257 x 180 cm.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATTA, Keshan, ca 335 x 230 cm.
Klubbat pris
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ÅKDYNA (AGEDYNA) Skåne, omkring 1900 ca 137 x 66 cm.
Klubbat pris
1 050 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATTA, slätväv, ca 233,5 x 156,5 cm, Kasthall, 1990-tal.
Klubbat pris
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATTA. Rölakan. 244 x 174cm.
MATTA. Rölakan. 244 x 174cm.
Klubbat pris
2 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MATTA, Kasthall, maskinvävd. Ca 349 x 147 cm.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK