Inred sommarhuset

20 föremål
DÖRRAR, ett par, 1800-tal.
DÖRRAR, ett par, 1800-tal.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FÅTÖLJER, ett par, rotting o bambu, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KORGSTOL omkring 1900.
KORGSTOL omkring 1900.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOLSTOLAR, 4 st, 1900-talets mitt/andra hälft.
Klubbat pris
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ELSA STACKELBERG, trädgårdssoffa, Fri Form.
Klubbat pris
5 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BÄNK, omkring år 1900.
BÄNK, omkring år 1900.
Klubbat pris
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOLSTOLAR, ett par, 1900-tal.
SOLSTOLAR, ett par, 1900-tal.
Klubbat pris
1 850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ELSA STACKELBERG, två stolar och bord, Fri Form.
Klubbat pris
3 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TRÄDGÅRDSSOFFA, 1900-tal.
TRÄDGÅRDSSOFFA, 1900-tal.
Klubbat pris
3 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SOLSTOLAR, ett par, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
2 660 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GRINDAR, ett par, 1900-tal.
GRINDAR, ett par, 1900-tal.
Klubbat pris
3 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GAVLAR TILL TRÄDGÅRDSSOFFA, gjutjärn, 1900-tal.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORD SAMT TVÅ FÅTÖLJER, 1900-TALETS SLUT,
Klubbat pris
10 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK