Inred sommarhuset

28 föremål
Patricia Urquiola, fåtölj, 'Smock', Moroso, Italien.
Klubbat pris
6 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vas och skål, porslin. Japan, 17/1800-tal.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Edward Hald, skål, glas, Orrefors, 1925.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Skålar, 3 st, vril 1900-tal.
Skålar, 3 st, vril 1900-tal.
Klubbat pris
170 EUR
Utropspris
150 EUR
Bertil Vallien, skål, glas, Kosta Boda.
Klubbat pris
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Skål, empir, 1800-tal.
Skål, empir, 1800-tal.
Klubbat pris
151 EUR
Utropspris
200 EUR
Gallerskål, porslin Herend.
Gallerskål, porslin Herend.
Klubbat pris
180 EUR
Utropspris
200 EUR