Contemporary Helsinki F193

135 föremål
ANA GUTIESZCA, "BLACK SYMPHONY".
Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
GEIR SÆTVEIT, soffa, "U-turn", Martela. 2000-tal.
Klubbat pris
270 EUR
Utropspris
600 - 800 EUR
CHAO-HSIEN KUO, ÖRHÄNGEN, "Heart Leaf earrings", silver, 2018.
Klubbat pris
270 EUR
Utropspris
400 - 500 EUR
MARIA JAUHIAINEN, "BLAD".
MARIA JAUHIAINEN, "BLAD".
Utropspris
600 - 700 EUR
JORMA LEHTONEN, FÅGEL.
JORMA LEHTONEN, FÅGEL.
Klubbat pris
222 EUR
Utropspris
400 - 600 EUR
ZOLTAN POPOVITS, fat, stengods, signerad Popovits.
Klubbat pris
200 EUR
Utropspris
400 - 600 EUR
JYRKI RIEKKI, "TOTSCHWEIGEN".
JYRKI RIEKKI, "TOTSCHWEIGEN".
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
JUKKA KORPIHETE, taklampa, modellexemplar, KJM-Tuote 2000-tal.
Klubbat pris
185 EUR
Utropspris
300 - 500 EUR
JOUKO KORKEASAARI, UTAN TITEL.
Utropspris
800 - 1 000 EUR