Helsinki Winter Sale F200

35 föremål
SKRIV-/BOKSKÅP, Holland 1700-talets slut.
Klubbat pris
7 200 EUR
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
SOFFA, 1900-talets mitt.
SOFFA, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
698 EUR
Utropspris
600 - 800 EUR
GIO PONTI, fåtöljer, ett par, för Asko 1957-1959.
Klubbat pris
3 900 EUR
Utropspris
4 000 - 5 000 EUR
GIO PONTI, soffa, tillverkad av Asko 1957-1959.
Klubbat pris
1 700 EUR
Utropspris
2 500 - 3 000 EUR
RUNAR ENGBLOM, fåtölj, 1950-talets mitt.
Klubbat pris
1 550 EUR
Utropspris
1 000 - 1 200 EUR
SOFFGRUPP, 3 delar, 1950-tal.
SOFFGRUPP, 3 delar, 1950-tal.
Klubbat pris
2 300 EUR
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
SOFFGRUPP, 3 delar, 1950-tal.
SOFFGRUPP, 3 delar, 1950-tal.
Klubbat pris
600 EUR
Utropspris
800 - 1 000 EUR
YRJÖ KUKKAPURO, fåtölj, "Karusell", Haimi 1960-talets slut.
Klubbat pris
2 900 EUR
Utropspris
2 500 - 3 000 EUR
FÅTÖLJER, ett par 1900-talet mitt.
Klubbat pris
620 EUR
Utropspris
1 200 - 1 400 EUR
PAAVO TYNELL, vägglampor, ett par Taito 1900-talets mitt.
Klubbat pris
12 501 EUR
Utropspris
8 000 - 10 000 EUR
FLEMMING LASSEN, soffa,  tillverkad av Asko 1952-1956.
Klubbat pris
3 000 EUR
Utropspris
4 000 - 6 000 EUR
FLEMMING LASSEN, fåtölj, tillverkad av Asko 1952-1956.
Klubbat pris
3 300 EUR
Utropspris
2 500 - 3 000 EUR