Kan inte nå servern
 
119 föremål
John King, mugg, silver, London, England 1774.
5m 14s
John King, mugg, silver, London, England 1774.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skål på fot, silver, GAB, Stockholm 1928.
1 tim 45m
Skål på fot, silver, GAB, Stockholm 1928.
Aktuellt bud
5 010 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Silver, 5 delar, 1900-tal.
23 tim 35m
Silver, 5 delar, 1900-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Coasters, ett par, silver, London, 1807.
23 tim 43m
Coasters, ett par, silver, London, 1807.
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skedar, 12 st, silver, ”Wasa”, GAB, 1946-1957.
3d
Skedar, 12 st, silver, ”Wasa”, GAB, 1946-1957.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.