Kan inte nå servern
 
199 föremål
Soffa, Jio Möbler.
4d 10 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
4d 10 tim
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
4d 11 tim
Sideboard, 1950/60-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Lars Hellsten, vas.
5d 5 tim
Lars Hellsten, vas.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, samtida.
5d 6 tim
Soffbord, samtida.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
5d 6 tim
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
7d 9 tim
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
7d 12 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.