Kan inte nå servern
 
30 föremål
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
4 tim 38m
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
4d 3 tim
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Olle Brozén, skulptur, Högbo, 2018.
7 tim 10m
Olle Brozén, skulptur, Högbo, 2018.
Aktuellt bud
420 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
5 tim 58m
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.