Kan inte nå servern
 
21 föremål
Edvin Öhrström, vas, glas, ariel, Orrefors.
7d
Edvin Öhrström, vas, glas, ariel, Orrefors.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Anne Nilsson, vas, Orrefors, 1988.
1d 19 tim
Anne Nilsson, vas, Orrefors, 1988.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anna Ehrner, karaff med propp, Kosta Boda.
22 tim 42m
Anna Ehrner, karaff med propp, Kosta Boda.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
22 tim 16m
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kjell Engman, objekt, 2 st, Kosta Boda.
3 tim 50m
Kjell Engman, objekt, 2 st, Kosta Boda.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.