Kan inte nå servern
 
174 föremål
Spegel, Swedish Modern, 1940-tal.
6d 9 tim
Spegel, Swedish Modern, 1940-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, Fröseke, 1940-tal.
6d 8 tim
Spegel, Swedish Modern, Fröseke, 1940-tal.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Anne Nilsson, vas, Orrefors, 1988.
5d 9 tim
Anne Nilsson, vas, Orrefors, 1988.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
4d 10 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
4d 7 tim
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Swedish Grace, taburett, 1930-tal.
4d 7 tim
Swedish Grace, taburett, 1930-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.