141 föremål
Skrivbord, "U Desk",.Ethnicraft, samtida.
51m 52s
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Nordiska Kompaniet, matbord, "Lovö", 1940-tal.
1d 3 tim
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
1d 5 tim
38 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
2d 2 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stol, 1900-talets första hälft.
2d 2 tim
120 EUR
Utropspris
250 EUR
Hallmöbel 2 dlr Luxus sent 1900-tal.
2d 3 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, samtida.
3d 3 tim
Vitrinskåp, samtida.
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
3d 4 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
3d 5 tim
Soffbord, ett par, Minotti.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
3d 6 tim
Skåp 1900-talets mitt.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
4d 2 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
4d 2 tim
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
4d 2 tim
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
4d 3 tim
400 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Soffa, Jio Möbler.
4d 3 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
4d 3 tim
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
5d 2 tim
7 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
5d 2 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
5d 3 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
5d 3 tim
Sideboard, 1950/60-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK