83 föremål
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
10 tim 16m
4 150 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
1d 11 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
1d 11 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
1d 12 tim
Soffa, R.O.O.M.
2 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
2d 13 tim
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
3d 14 tim
40 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
5d 11 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK