Möbler

39 föremål
Pall, 1900-tal.
5d 13 tim
Pall, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall, omkring 1900.
5d 13 tim
Pall, omkring 1900.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
4d 12 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
5d 14 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
12 tim 44m
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
6d 13 tim
800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
1d 14 tim
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
1d 14 tim
Soffa, R.O.O.M.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, Slettvoll, Norge.
6d 12 tim
Soffa, Slettvoll, Norge.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
3d 13 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK