Möbler

50 föremål
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
2d 12 tim
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
2d 11 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
5d 10 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, 1700-tal.
10 tim 18m
Skåp, 1700-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sidobord, gustaviansk stil, omkring 1900.
2d 11 tim
1 501 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taburetter, ett par , 1800-tal.
3d 12 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spelbord, Holland, 1800-tal.
6d 12 tim
Spelbord, Holland, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
6d 11 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
6d 12 tim
Soffa, R.O.O.M.
Inga bud
Utropspris
8 000 SEK
Barock, Skåp, barock, 1700-tal.
10 tim 12m
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
3d 12 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
2d 11 tim
6 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK