Möbler

88 föremål
Bord sent 1900-tal.
13 tim 53m
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Bord, 2000-tal.
1d 14 tim
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
1d 11 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1950-tal.
2d 8 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
11 tim 47m
Soffbord, 1960-/70-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
10 tim 57m
1 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Alvar Aalto, bord, modell 90 A, Artek.
2d 6 tim
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
10 tim 19m
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Hängskåp, sent 1800-tal.
3d 9 tim
Hängskåp, sent 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
1d 11 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
2d 9 tim
Matbord, 1950/60-tal.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
11 tim 23m
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
11 tim 11m
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Swedish Grace, taburett, 1930-tal.
4d 9 tim
3 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Skrivskåp, 1800-tal.
2d 8 tim
Skrivskåp, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
1d 10 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK