Möbler

70 föremål
Pall, 1900-tal.
4d 21 tim
Pall, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall, omkring 1900.
4d 21 tim
Pall, omkring 1900.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
5d 21 tim
400 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
3d 20 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
4d 22 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Piedestal omkring 1900.
1d 19 tim
Piedestal omkring 1900.
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
5d 21 tim
800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
21 tim 57m
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
5d
Soffbord, ett par, Minotti.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord, 2000-tal.
7d
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bord sent 1900-tal.
6d
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
6d 21 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, Slettvoll, Norge.
5d 20 tim
Soffa, Slettvoll, Norge.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
21 tim 55m
Soffa, R.O.O.M.
1 100 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
2d 21 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK