Madeleine Pyk – en samling F769

Möbler

54 föremål
Hängskåp, allmoge, 1800-tal.
17m 57s
Hängskåp, allmoge, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Barpallar, ett par, Johanson Design.
3d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hörnskåp/ väggskåp 1700-tal.
3 tim 37m
Hörnskåp/ väggskåp 1700-tal.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, 1700-tal.
5d 22 tim
Skåp, 1700-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, 1900-talets mitt.
3d
Spegel, 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Jacques Adnet, spegel, "Adnet", Gubi.
4d 23 tim
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
2 tim 21m
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
1 650 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, England, 1800-tal.
2d
Byrå, England, 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bageriskylt, omkring 1900.
4d 3 tim
Bageriskylt, omkring 1900.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
2 tim 59m
Soffa, R.O.O.M.
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matbord, Skovby Danmark, samtida.
1 tim 51m
12 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Barock, Skåp, barock, 1700-tal.
5d 22 tim
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1800-tal.
3d 1 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK