Möbler

95 föremål
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
5d
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel med hylla, 1900-talets mitt.
2d
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Barock, Skåp, barock, 1700-tal.
2d 22 tim
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Skåp, 1700-tal.
2d 22 tim
Skåp, 1700-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
5d
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taburetter, ett par , 1800-tal.
6d
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
6d
Skåp, Kina, omkring 1900.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, omkring 1900.
5d 3 tim
Byrå, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, 1800-tal.
19m 47s
Skåp, 1800-tal.
6 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Arkivbyrå, 1900-tal.
5d 23 tim
Arkivbyrå, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, 1800-tal.
17m 47s
Skänk, 1800-tal.
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, tidigt 1900-tal.
5d 1 tim
Byrå, tidigt 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
5d 3 tim
Skänk, tidigt 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, omkring 1900.
5d 1 tim
Skänk, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Blombord med spaljé, 1940/50-tal.
5d 1 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taburett, Swedish Modern, 1940-tal.
4d
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord, 1800-tal.
4d 23 tim
Skrivbord, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Barskåp, "Streck", Homeline.
1d 22 tim
Barskåp, "Streck", Homeline.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
6d
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, samtida.
49m 47s
Soffbord, samtida.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Chiffonje, sengustaviansk, omkring 1800.
5d
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
6d 2 tim
Matbord, empire, 1800-tal.
1 100 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
6d
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Sekretär, 1800-tal.
6d
Sekretär, 1800-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
4d 23 tim
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Skåp, senbarock, 1700-tal.
1d 1 tim
Skåp, senbarock, 1700-tal.
2 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1800-tal.
1 tim 49m
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK