Möbler

94 föremål
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
1d 4 tim
4 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
1d 4 tim
3 750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
4d 2 tim
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taburetter, ett par , 1800-tal.
2d 4 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
2d 4 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Blombord med spaljé, 1940/50-tal.
1d 5 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
5d 6 tim
Eldskärm, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, omkring 1900.
1d 5 tim
Skänk, omkring 1900.
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Arkivbyrå, 1900-tal.
2d 3 tim
Arkivbyrå, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slagbord, 1800-tal.
5d 3 tim
Slagbord, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, tidigt 1900-tal.
1d 5 tim
Byrå, tidigt 1900-tal.
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
1d 7 tim
Skänk, tidigt 1900-tal.
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, omkring 1900.
1d 7 tim
Byrå, omkring 1900.
1 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, jugend, 1900-talets början.
6d 3 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
5d 7 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
2d 4 tim
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, omkring år 1900.
5d 7 tim
Skänk, omkring år 1900.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-talets mitt.
1d 7 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegelram, sent 1700-tal, Gustaviansk.
5d 6 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, 1800-tal.
1d 3 tim
Skrivbord, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord, gustaviansk stil, omkring 1900.
1d 3 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
2d 6 tim
Matbord, empire, 1800-tal.
1 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
2d 4 tim
5 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Sekretär, 1800-tal.
2d 4 tim
Sekretär, 1800-tal.
6 650 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
1d 3 tim
6 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK