Möbler

77 föremål
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
2d 1 tim
3 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taburetter, ett par , 1800-tal.
3 tim 9m
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1900-talets mitt.
5d 3 tim
Byrå, 1900-talets mitt.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk/ Bord, 1960-tal.
5d 3 tim
Bänk/ Bord, 1960-tal.
1 100 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
5d 2 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, sengustavianskt, 1800-tal.
6d 1 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
3 tim 3m
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
3d 2 tim
Slagbord, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, jugend, 1900-talets början.
4d 2 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arkivbyrå, 1900-tal.
2 tim 11m
Arkivbyrå, 1900-tal.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
3d 6 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
5d 3 tim
Sideboard, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
3d 4 tim
Eldskärm, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
5d 1 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
6d 1 tim
Byrå, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1900-tal.
6d 1 tim
Bord, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
3 tim 5m
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegelram, sent 1700-tal, Gustaviansk.
3d 4 tim
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, samtida.
7d 6 tim
Soffbord, samtida.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, omkring år 1900.
3d 5 tim
Skänk, omkring år 1900.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sekretär, 1800-tal.
2 tim 47m
Sekretär, 1800-tal.
6 650 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, Boulle-stil, omkring 1900.
6d 1 tim
1 001 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
3 tim 19m
9 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
4 tim 51m
Matbord, empire, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
7d 2 tim
1 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK